Lázně Mšené-lázně Mšené - Slovanka
 
ADRESA Lázně Mšené - Slovanka
Lázeňská 62
Mšené-lázně 41119
Česká Republika
Hotel-Msene-Lazne-Slovanka@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Lázně Mšené - Slovanka ubytování Mšené-lázně Aktuální počasí jasno
Lázně Mšené-lázně Mšené - Slovanka - K hotelu přísluší parkovištěLázně Mšené-lázně Mšené - Slovanka - disponuje restauracíLázně Mšené-lázně Mšené - Slovanka -  je k dispozici letní terasaLázně Mšené-lázně Mšené - Slovanka - Pokoje jsou vybaveny televizoremLázně Mšené-lázně Mšené - Slovanka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouLázně Mšené-lázně Mšené - Slovanka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Lázně Mšené - Slovanka / Mšené-lázně

Lázně Mšené byly založeny v roce 1796. Slatinné Lázně Mšené úspěšně léčí již více než 200 let zejména nemoci pohybového ústrojí, v novodobé historii se zde lečí záněty nervů a pooperační stavy. Zkušený lékařský a lázeňský personál se věnuje pacientům i hostům vstřícně a s pochopením pro individuální problémy.

Sedm lázeňských pavilonů je zasazeno do krásného údolí Mšenského potoka, který obklopuje rozsáhlý romantický park s rybníkem. Lázně Mšené disponují celkovou kapacitou 230 lůžek. Hlídané parkoviště u budovy Říp a Kyselka.

Lázeňský dům Slovanka:
Budova pavilonu Slovanka z 18. století prošla přestavbou r. 1903 a rekonstrukce ubytování proběhla r. 2002. Pavilon Slovanka nabízí ubytování kategorie A v 24 pokojích a 1 apartmánu, celkem 35 lůžek.

V přízemí lázeňského domu Slovanka je 2 x dvoulůžkový pokoj SWC, 4 x jednolůžkový pokoj SWC a 1 x apartmán. V 1. poschodí je 5 x dvoulůžkový pokoj SWC a 9 x jednolůžkový pokoj SWC.

Lázně Mšené ubytování:
V šesti lázeňských domech (Praděd, Říp s centrálním Balneo-provozem, Vítkov, Blaník, Kyselka a Slovanka), které jsou od sebe vzdáleny 50 až 200 metrů, a také v penzionu Natálie jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s plným příslušenstvím a apartmány. K vybavení pokojů s příslušenstvím (sprcha, WC) patří i přímé telefonní spojení na stálou službu zdravotních sester a možnost zapůjčení TV.

Pavilon Slovanka Lázně Mšené stravování:
Lázeňští i příchozí hosté pavilonu Slovanka a ostatních lázeňských domů Lázní Mšené se mohou stravovat v nádherné secesní budově Dvorana (1905), která je architektonickým skvostem a chráněnou kulturní památkou.

V budově Dvorany je umístěna jídelna s moderně vybavenou kuchyní, Letzelův restaurant, pivnice a také salonek, který slouží především pro soukromé či firemní večírky. Dvorana je umístěna v centru lázní, jen několik metrů od každého ubytovacího zařízení i pavilonu Slovanka. Restaurace je známa výbornou českou kuchyní, nabídkou moučníků, nápojů i dietních programů. Pivnice nabízí příjemné venkovní posezení s možností grilování.

Lázně Mšené pavilon Slovanka služby:
V lázních je klientům k dispozici služba pedikúry, manikúry, kosmetiky a kadeřnictví. V lázních Mšené je možnost připojení k Internetu v recepci lázní, wifi připojení pak v lázeňské kavárně a v lázeňském objektu Villa Kyselka. Finanční prostředky je možné uložit v trezoru na recepci lázní. Ve wellness centru Lázně Mšené na hosty čeká sauna, solárium, masáže a posilovna. Parafinové zábaly pomáhají od neduhů moderní doby. Během pobytu ve wellness vám chvíle odpočinku zpříjemní personál občerstvením i nápoji. Z široké nabídky si jistě vyberete i přírodní kosmetiku.

Aktivity a společenský život v Lázních Mšené:
Ve vzdálenosti 600 m od lázeňského areálu Lázní Mšené se nachází relaxační a sportovní centrum Relax Club, kde je možné využít tenisový kurt s umělým povrchem a večerním osvětlením a malé lehkoatletické hřiště. Ke kulturnímu vyžití patří společenské večery, taneční zábavy, přednášky, sportovní a vzdělávací programy, výlety do okolí s řadou atraktivních kulturních a historických památek Českého Středohoří.